“RALLY ŽEMAITIJA – 2019“

2019 m. LIETUVOS AUTOMOBILIŲ RALIO ČEMPIONATO II ETAPAS
2019 m. LIETUVOS AUTOMOBILIŲ RALIO SPRINTO ČEMPIONATO II ETAPAS

 

SAUGUMO REIKALAVIMAI

 1. Dirbdami lenktynių metu privalote būti ypač atsargūs, nes tik nuo Jūsų pačių priklauso Jūsų saugumas. Tai galioja viso renginio metu: trasoje, serviso zonose ir kitose vietose.
 2. Jūs privalote besąlygiškai paklusti saugos tarnybų ir varžybų oficialių asmenų reikalavimams. Organizatorius turi teisę be įspėjimo anuliuoti akreditaciją ralio metu šių taisyklių pažeidėjams.
 3. Varžybų metu privalote dėvėti „PRESS“ liemenes, kurios yra išduodamos tik fotografams ir operatoriams akreditacijos metu. Šios liemenės kartu su akreditacijos kortele yra galiojantis leidimas fotografuoti ir filmuoti lenktynių metu ne žiūrovų zonos ribose, bet ne toliau nei 2 metrai nuo saugos juostos, ir bet kokiu atveju – tik saugiose zonose. Rekomenduojame rinktis pažymėtas “MEDIA“ ženklu vietas. Kiekvienas asmuo, savarankiškai įžengęs į pavojingą zoną, pats atsako už savo saugumą, sveikatą ir gyvybę.
 4. Darbui pasiimkite tik tuo metu reikalingą aparatūrą. Užfiksuotus foto/video momentus peržiūrėkite tik saugioje vietoje už trasos ribų.
 5. Niekada neikite per daug arti lenktyninių automobilių, palikite pakankamai vietos techniką aptarnaujantiems mechanikams. Atminkite, kad kai kurios dalys gali būti labai įkaitusios. Visuomet stovėkite saugiu atstumu nuo lenktyninio automobilio, nes šis gali netikėtai pajudėti.
 6. Būkite ypatingai atsargūs dirbdami šalia trasos ar serviso zonoje. Visuomet stebėkite arti esančią techniką, nes nuo lenktyninio automobilio atitrūkusi detalė gali sužeisti.
 7. Fotografavimo ar filmavimo poziciją užsiimkite iš anksto – dar prieš greičio ruožo startą.
 8. Bet koks išėjimas į trasą lenktynių metu ar ėjimas/bėgimas skersai kelio yra griežtai draudžiamas (išskyrus perėjas, nurodytas Organizatoriaus, ir gavus leidimą iš saugos darbuotojo, atsakingo už perėją).
 9. Niekada nestovėkite arti greitosios medicinos pagalbos, ugniagesių, evakuacijos, teisėjų automobilių. Atsitikus nelaimei trasoje, šie automobiliai pajudės labai greitai ir be jokio išankstinio perspėjimo.
 10. Starto ar mechanikų zonoje būkite tik tiek laiko, kiek reikia atlikti Jūsų tiesioginį darbą.

 

INFORMACIJA ŽINIASKLAIDAI

 

Ralio metu veiks spaudos centras:

Vieta:   Kelmės kultūros centras, Vytauto Didžiojo g. 73, Kelmė           GPS: 55.6318, 22.9359

Data:   2019-06-14 (penktadienis)                                Laikas: 15:00 – 24:00 val.

2019-06-15 (šeštadienis)                                  Laikas: 8:00 – 22:00 val.

Spaudos centre žurnalistams, fotografams ir video operatoriams bus sudarytos galimybės:

 • atsiimti akreditacijas ir lipdukus;
 • pasinaudoti bevielio interneto ryšiu;
 • turėti darbo vietą foto/video/audio bei tekstinės medžiagos apdorojimui.

Akreditacija bus suteikta tik žiniasklaidos atstovams, pateikusiems išankstines el.  akreditacijos formas iki 2019-06-10 (pirmadienis) 17:00 val. Akredituojami asmenys privalo pateikti draudimo polisą nuo nelaimingų atsitikimų ne mažesnei kaip 1500 EUR sumai. Visus sprendimus dėl akreditacijų suteikimo priima Organizatorius. Akreditacija į ralį nemokama. Kompiuteriai ir kita įranga žiniasklaidos atstovams nesuteikiami.

 

AKREDITAVIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

 

Užpildytą išankstinę akreditavimo paraišką, kuri publikuojama oficialiuose ralio tinklalapiuose www.rallyzemaitija.lt ir www.lasf.lt, privaloma pateikti el. paštu info@kelmesask.lt iki 2019-06-10 d. 17:00 val. Originali užpildyta bei pasirašyta akreditacijos paraiška ir galiojantis draudimo nuo nelaimingų atsitikimų polisas „Rally Žemaitija 2019“ Organizatoriams privalo būti pateikti akreditacijos metu. MEDIA atstovų akreditacija vyks Ralio štabe, Vytauto Didžiojo g. 73, Kelmė (Kelmės kultūros centras) 2019-06-14 d. nuo 13:00 iki 19:00 val.  mob. Tel. +370 615 17189 Lijana;  +370 682 27744 Ingrida;

Akredituotiems žurnalistams, fotografams ir operatoriams bus išduodami akredituoto MIP atstovo pažymėjimai, ralio lipdukai ant automobilio, ir bus suteikiama visa pradinė informacija apie ralį. Ralio atstovas spaudai Saulenis Pociūnas,  mob.tel.  +370 612 86613

Asmenys, kuriems išduotas akreditavimo pažymėjimas, ralio metu gali nemokamai stebėti, filmuoti, fotografuoti varžybas, tačiau privalo laikytis saugumo reikalavimų, nurodytų šio Gido priede nr.6, bei vykdyti visus teisėtus oficialių asmenų, teisėjų ir apsaugos pareigūnų reikalavimus. Akredituoti asmenys ralio metu privalo vilkėti Organizatoriaus išduotas mėlynos spalvos liemenes su numeriu. Pasiimant liemenę privaloma sumokėti 20 EUR piniginį užstatą, kuris bus grąžintas atiduodant liemenę.